Garance

Ve společnosti OPTIMA DIAMANT jsme vždy kladli nejvyšší důraz na lidské kvality, odbornost a vysoké renomé všech, kdo pracují s diamanty, drahými kameny a klenoty z drahých kovů a přírodních kamenů. Podařilo se nám vybudovat kolektiv, kde nejvyšší garance ve směru k zákazníkům zaručují nejlepší odborníci – ať už v oboru diamantů, drahých kamenů nebo šperků.        

Ing. Jaroslav Jiránek, GIA Graduate Gemologist - vystudoval geologii na Vysoké škole báňské v Ostravě, kde poté několik let působil jako odborný asistent pro obor mineralogie. Kompletní gemologický kurz absolvoval na Gemological Institute of America, kde také získal titul graduovaný gemolog (Graduate Gemologist – GG). Navštívil většinu významných nalezišť drahokamů ve světě. Se surovými diamanty pracoval pro zahraniční brusírny v Africe (Guinea a Sierra Leone), Belgii, Arménii a Rusku. Profesionálně se věnuje gemologii, více než 20 let je soudním znalcem a předním odborníkem na diamanty a drahé kameny v Česku. Je členem diamantové burzy Vrije Diamanthandel v Antverpách.Oldřich Buganský, GIA Graguate Diamonds - po studiích na gymnáziu se věnoval téměř 10 let zlatnické praxi. Absolvoval kompletní diamantový kurz na Gemological Institute of America (osvědčení Graduate Diamonds) a tamtéž praktický kurz pro hodnocení perel. V rámci nákupů diamantů i barevných kamenů navštívil řadu drahokamových ložisek v zahraničí. Ve firmě OPTIMA DIAMANT řídí úsek výroby a designu šperků.


 
Ing. Krystyna Samek, Ph.D., GIA Graduate Gemologist - vystudovala Hornicko-geologickou fakultu na Vysoké škole báňské v Ostravě, v doktorské práci se věnovala laserovým metodám měření. Na Gemological Institute of America získala titul Graduate Gemologist (GG). Věnuje se gradingu diamantů a identifikaci drahých kamenů. Její odborné vědomosti jsou nenahraditelné pro práci na nejmodernějších přístrojích, bez kterých nelze poctivě aplikovat moderní způsoby určování a gradingu diamantů a drahých kamenů.Certifikáty - každý námi prodávaný diamant, drahokam i šperk je doprovázen certifikátem gemologické laboratoře. Česká gemologická laboratoř, s.r.o., je v tuto chvíli jistě nejrenomovanější a nejlépe vybavenou laboratoří v České republice. Každý její certifikát je opatřen kulatým razítkem soudního znalce v oboru drahé kameny a šperky. U vybraných diamantů a barevných drahých kamenů používáme i certifikáty zahraničních laboratoří - GIA GTL (Gemological Institute of America – Gem Trade Laboratory) nebo HRD (Hoge Raad voor Diamant) v Antverpách.
 
Na jedné adrese - od vzniku samostatné firmy OPTIMA DIAMANT v roce 1999 (v letech 1994 – 1999 jsme byli organizační jednotkou společnosti Optima spol. s r.o.) jsme registrováni stále pod jedním identifikačním číslem a stěhovali jsme se pouze jednou a to v rámci jednoho obvodu. Zákazníkovi tak poskytujeme pocit stability, solidnost a možnost vracet se tam, kde byl spokojen.

Obchodní partneři – našich obchodních partnerů si vážíme a vždy jim vycházíme maximálně vstříc. S mnoha obchodními partnery nás pojí pouto dlouholeté a velmi úspěšné spolupráce. Pokud se rozhodnete některého z nich navštívit třeba poblíž Vašeho bydliště, můžete se nejen podívat na některé šperky OPTIMY DIAMANT, ale také získat reference na naši společnost. Seznam zlatnických prodejen naleznete zde.
Pokud byste se chtěli stát naším obchodním partnerem, prosím kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.


Tvorba webu: www.designhajek.cz