Brusírna diamantů

 

O brusírně

Brusírna diamantů a drahých kamenů vznikla jako dceřiná společnost OPTIMY DIAMANT. Tento ve středoevropských podmínkách výjimečný projekt diamantových nadšenců naší firmy se stal uznávanou brusírnou nejen u nás, ale také mezi našimi obchodními partnery z centra diamantových burz v Antwerpách. Diamanty z naší brusírny dosahují běžně v hodnocení renomovaných světových certifikačních společností nejlepších možných výsledků (hodnocení kvality brusu EXCELLENT / EXCELLENT / EXCELLENT a Hearts & Arrows).

Díky Brusírně diamantů jsme také schopni dodat do vašich šperků chybějící či ztracené diamanty a drahé kameny a vrátit tak vašim šperkům jejich původní lesk a krásu.

Brusírna je moderně vybavena stroji na veškeré operace nutné pro vytvoření dokonalých brusů. Část produkce vyvážíme do Belgie a dalších zemí EU.

 

Služby brusírny diamantů

-          Broušení diamantů z diamantové suroviny – kulatý moderní briliantový brus, brusy dalších tvarů (brousíme všechny běžné tvary – ovál, pantlok, markýz, radiant, smaragdový brus a další)

-          Přebrušování nedokonale vybroušených diamantů zákazníků až na kvalitu 3 x EXCELENT (proporce, povrch, symetrie) popřípadě až na kvalitu proporcí „SRDCE a ŠÍPY“ (Hearts & Arrows)

-          Opravy poškozených diamantů (uštípnuté, spálené apod.)

-          Zabrušování chybějících diamantů do starých šperků – po dobře provedené opravě není poznat, že byl nějaký diamant doplněn

-          Broušení a zábrusy barevných drahých kamenů

 

 

Nabídka diamantů

Stejná jako v normální nabídce

 

Ceník broušení diamantů

Cena broušení diamantů ze suroviny: 3000,- Kč (včetně 20 % DPH) za 1 ct kamene před zpracováním (minimální účtovaná hmotnost je 1 ct)

 

Výkup neopracovaných diamantů a dalších drahých kamenů

Můžete nám nabídnout k odkupu neopracované diamanty, diamanty se starými brusy a diamanty poškozené. Stejně tak můžete přinést neopracované i opracované barevné drahé kameny. Jako zpracovatelé Vám zaručíme, že za Vaše kameny dostanete nejvyšší možnou cenu.


Tvorba webu: www.designhajek.cz