Design a výroba

 

Vyrábíme sami - naše šperky jsme schopni dodat v několika odstínech a ryzostech zlata nebo v platině. Můžete si zvolit drahé kameny, se kterými byste si šperk  přáli. Velikost či délku šperku Vám připravíme dle Vašich představ. Šperk Vám vyrobíme ve smluveném termínu a za dohodnutou cenu.

 

Laser a 3D studio - investicí do vyspělých technologií jsme rozšířili naše schopnosti na zcela unikátní úroveň. Seznam poskytovaných služeb na poli šperků s drahými kameny nabízí díky technologické vyspělosti a odbornosti pracovníků servis na nejvyšší úrovni , která u nás v Česku není zdaleka standartní.

 

Ruční výroba - stále představuje více než polovinu naši produkce. Šperky osázené drahokamy investičních kvalit a vlastností vyžadují při zpracování větší péči a zároveň tak vzniká originální šperk zpracovaný unikátní metodou starých zlatnických mistrů.

 

Líbivý design - nejmocnější kouzlo šperků u nás zajišťují naši výjimečně talentovaní zlatníci-designéři, kteří šperky po navržení také sami realizují.

 

Máte vlastní návrhy? Pokud si nevyberete z naší široké nabídky šperků, ale máte přitom vlastní ideu o designu, rádi Vám váš návrh posoudíme a zrealizujeme.


Tvorba webu: www.designhajek.cz