Garance

 

Odbornost - jelikož vyrábíme a prodáváme šperky osázené výhradně diamanty a přírodními drahými kameny, dbáme na systematické vzdělání našich pracovníků především v oboru gemologie. Vědomosti z akademické půdy užíváme poté při nákupech diamantů a drahých kamenů přímo v místech těžby nebo na světových burzách, což zajišťuje velmi přátelskou cenu pro zákazníka očesanou o provize mnoha překupníků. O našich odbornících a jejich vzdělání si můžete přečíst v sekci O společnosti.

 

Certifikáty - každý náš šperk je doprovázen certifikátem České Gemologické Laboratoře, v tuto chvíli jistě nejrenomovanější a nejlépe vybavenou laboratoří v České republice. Certifikát je opatřen barevnou fotografií šperku a kulatým razítkem soudního znalce v oboru drahé kameny a šperky.

 

Na jedné adrese - od vzniku společnosti jsme registrováni stále pod jedním identifikačním číslem a stěhovali jsme se pouze jednou a to v rámci jednoho obvodu. Zákazníkovi tak poskytujeme možnost vracet se tam, kde byl spokojen a nabízíme pocit stability a solidnosti.

 

Obchodní partneři - s mnoha obchodními partnery nás pojí pouto dlouholeté a velmi úspěšné spolupráce. Pokud se rozhodnete některého z nich navštívit třeba v místě Vašeho bydliště, můžete se nejen podívat na některé šperky Optimy Diamant, ale také se můžete zeptat na naši solidnost. Seznam zlatnických prodejen naleznete zde.


Tvorba webu: www.designhajek.cz