Co nabízíme

OPTIMA DIAMANT spol. s r.o. je česká společnost zabývající se diamanty, přírodními drahými kameny a šperky s přírodními kameny.

Co nabízíme

Diamanty – broušení, velkoobchod, zasazování do šperků. Diamanty vám dodáme precizně sortované, gradované, na přání s certifikáty i pro velmi malé kameny.

Investiční diamanty – broušení, dovoz a prodej diamantů investiční kvality pro každého, kdo chce bezpečně uložit peníze. U nabídky investičních diamantů se řídíme striktními imperativy kvality a při rozhodnutí, zda můžeme diamant doporučit jako investiční, posuzujeme 8 hlavních a 12 vedlejších kritérií každého diamantu. Jiné firmy si vystačí s pouhými 4C, což podle nás není zdaleka dostačující. Samozřejmostí jsou kvalitní certifikáty – doporučujeme zejména laboratoře GIA GTL (USA) a HRD (Belgie).

Barevné drahé kameny – broušení, velkoobchod, zasazování do šperků. Specializujeme se na kvalitní kameny tzv. „velké trojky“ – safír, rubín a smaragd, v nabídce máme bohatě zastoupeny i akvamaríny, drahé opály, granáty, ametysty a jiné. Ke každému kameni dodáme příslušný certifikát pravosti.

Šperky s diamanty a drahými kameny  –  design, výroba a prodej šperků z 14-ti a 18-ti karátového zlata a platiny. Vyvážený kolektiv šperkařů-designérů a zlatníků za pomoci kombinace nejmodernějších technologií (3D modeling, laser) a metod starých zlatnických mistrů vytváří originální klenoty, ke kterým s hrdostí připojujeme slogan „Značkový český šperk“. Certifikát České gemologické laboratoře ke každému šperku je samozřejmostí.


Tvorba webu: www.designhajek.cz