Současnost

V současné nabídce máme snahu představit špičku toho, co je možné v oblasti diamantů, drahých kamenů a šperků nabídnout - kvalitní, přesně určené, správně gradované kameny a originálně designované ručně vyráběné moderní i klasické šperky. To vše za rozumné ceny s plnými zárukami českého výrobce.
Naší ambicí je být dlouhodobě dodavatelem první volby pro zlatníky, klenotníky a prodejce šperků v České republice. Naše obchodní činnost sahá i do zahraničí, ale českému trhu přikládáme největší důležitost. Po celou dobu naší existence máme snahu přesvědčit zákazníky a odbornou veřejnost o výhodách spolupráce se stabilní českou firmou se stálou adresou, historií a jasnou perspektivou.

Hlavní součástí každé fungující firmy jsou schopní a zkušení lidé. Od prvopočátku klademe ve firmě důraz na vysokou profesionalitu a osobní integritu zaměstnanců. Všichni pracovníci jsou prvotřídními odborníky s vysokou kvalifikací ve svých oborech.

Usilujeme o to, aby heslo „od zdroje přímo k zákazníkovi" bylo naplňováno beze zbytku. Kameny nakupujeme nejblíže jejich přírodním zdrojům po celém světě. Originální design šperků a precizní výroba vyústily do sloganu „značkový český šperk", který hrdě používáme pro originálně navrhnuté výrobky od designérů naší klenotnické dílny.


Tvorba webu: www.designhajek.cz