Nabídka drahých kamenů

Nejdůležitější vlastností přírodních drahých kamenů je barva. Kvalitní safír, smaragd, rubín, opál, akvamarín a další kameny jsou trvalou součástí naší nabídky. Při našich zahraničních cestách jsme si udělali kontakty přímo v místech těžby drahých kamenů ve všech světadílech. Při nákupu u nás máte záruku nejlepší kvality i ceny. Většinu kamenů Vám můžeme dodat v požadovaném tvaru a velikosti, zábrušky do šperků jsou samozřejmostí.


Barevné drahé kameny jsou významnou součástí naší nabídky. Snažíme se naplno využít potenciálu firmy, který spočívá zejména ve vybudovaném know-how v oblasti broušení, partnerskými vztahy s řadou významných firem těžících drahokamové suroviny a v neposlední řadě v dobrém postavení na trhu s drahými kameny v Česku.
Barevné drahé kameny jsou rozsáhlejší komoditou než diamanty. Každý z druhů popřípadě odrůd se vyskytuje v celé řadě barevných odstínů, stupňů kvality a vybroušených brusů. Tím je daný i extrémní rozsah cen v rámci jednotlivých kamenů. Snažíme se mít vždy na skladě takové kameny, které v souladu s mnohaletou zkušeností jsou nejžádanější a tím můžeme vyhovět největšímu počtu zákazníků.

Specializujeme se zejména na následné přírodní kameny:

Smaragd
Safír
Rubín
Drahý opál
Akvamarín
Ametyst
Topaz

Tvorba webu: www.designhajek.cz