Aktuality

Nové reportáže v ČT

 

Dne 15.12.2016 v předvánočním shonu navštívila naší společnost Česká televize. Reportáže můžete shlédnout kliknutím na následující odkazy:

ČT24

iVysiláni - od času 17:40
Události v regionech  - od času zhruba 14:20


Česká Televize - Studio 6

Dne 21.4.2015 byl odvysílán rozhovor s Ing. Jaroslavem Jiránkem. Záznam reportáže s názvem "Výjimečná dražba diamantu" naleznete zde.


SVATEBNÍ VELETRH NA ZÁMEČKU

Plánujete svatbu ? Zveme Vás na první svatební veletrh do Petrovic na Karvinsku, který se usjuteční v překrásném prostředí zrekonstruovaného Zámečku. Více informací v přiloženém letáku. My tam budeme s kolekcí snubních prstenů a krásných šperků, tak příjďte i Vy.


Změna adresy
dovolujeme si Vás informovat, že došlo k administrativní změně adresy sídla společnosti. Naleznete nás pořád na stejném místě, ale ulice Tlapákova 1386/7 se změnila na Dr. Martínka 1656/2.


Reportáž v České Televizi

Dne 20.4.2014 byla v hlavním zpravodajství České Televize odvysílaná reportáž z naší společnosti. Shlédnout ji můžete zde - začíná časem 39:28.


Nově nás nyní najdete i na Facebooku pod DIAMANT.CZ

Těšíme se na Vás.


Krádež diamantů v Bruselu

interview s panem Julianem Dryboomsem... 


Diamantová loupež v Bruselu - vyjádření z Antverp a společnosti OPTIMA DIAMANT

Společnost OPTIMA DIAMANT, jako firma dlouhodobě etablovaná na diamantové burze a diamantovém trhu v Antverpách, s velkým znepokojením zaznamenala závažný incident, který se odehrál v pondělí 18. února 2013 pozdě večer na mezinárodním letišti Zaventem v Bruselu. Protože při našem obchodování s diamanty, které probíhá už řadu let v mezinárodním měřítku, používáme letecké přepravy našich zásilek, uvědomujeme si, že podobná nebezpečí se mohou týkat také našeho zboží. Pevně doufáme, že policejní orgány krádež co nejdříve vyšetří, kameny vrátí majitelům a pachatele následně pošlou soudy tam, kam patří.

Pro lepší informování jsme pro Vás přeložili některé informace přímo z Antverp (překlad © OPTIMA DIAMANT, spol. s r.o.)


Soutěž o diamantový prsten

Výhercem soutěže o diamantový prsten se stává pan Černý Miroslav.

Správná odpověď na soutěžní otázku byla www.diamant.cz

Jménem firmy Optima Diamant Vám děkuji za účast v soutěži.

 

Filip Damborský

obchodní zástupce


Upozornění! Skladem máme mnohem více barevných drahých kamenů, než momentálně nabízíme na těchto webových stránkách... Nabídku kamenů na základě Vaších konrétních požadavků si můžete vyžádat telefonicky nebo emailem - viz KONTAKTY .



Tvorba webu: www.designhajek.cz