Aktuality

Akce Valentýn : Při nákupu srdíčka nebo zásnubního prstene Valentýnská sleva 7 % z prodejní ceny.

( akce se týká nově otevřené prodejny v Karolina Parku a je platná od 1.2.2018 do 14.2.2018 nebo do vyprodání zásob )

Pro ty z Vás, kteří byste rádi využili svátek svatého Valentýna k vyjádření citů a lásky ke své drahé polovičce, jsme připravili bohatou nabídku přívěsků ze zlata s diamanty ve tvaru srdce. Stejně tak máme připravenou velikou kolekci  zásnubních prstenů pro Ty, kteří hodlají tento romantický svátek využít například k žádosti o ruku.


Nové reportáže v ČT

 

Dne 15.12.2016 v předvánočním shonu navštívila naší společnost Česká televize. Reportáže můžete shlédnout kliknutím na následující odkazy:

ČT24

iVysiláni - od času 17:40
Události v regionech  - od času zhruba 14:20


Česká Televize - Studio 6

Dne 21.4.2015 byl odvysílán rozhovor s Ing. Jaroslavem Jiránkem. Záznam reportáže s názvem "Výjimečná dražba diamantu" naleznete zde.


SVATEBNÍ VELETRH NA ZÁMEČKU

Plánujete svatbu ? Zveme Vás na první svatební veletrh do Petrovic na Karvinsku, který se usjuteční v překrásném prostředí zrekonstruovaného Zámečku. Více informací v přiloženém letáku. My tam budeme s kolekcí snubních prstenů a krásných šperků, tak příjďte i Vy.


Změna adresy
dovolujeme si Vás informovat, že došlo k administrativní změně adresy sídla společnosti. Naleznete nás pořád na stejném místě, ale ulice Tlapákova 1386/7 se změnila na Dr. Martínka 1656/2.


Reportáž v České Televizi

Dne 20.4.2014 byla v hlavním zpravodajství České Televize odvysílaná reportáž z naší společnosti. Shlédnout ji můžete zde - začíná časem 39:28.


Nově nás nyní najdete i na Facebooku pod DIAMANT.CZ

Těšíme se na Vás.


Krádež diamantů v Bruselu

interview s panem Julianem Dryboomsem... 


Diamantová loupež v Bruselu - vyjádření z Antverp a společnosti OPTIMA DIAMANT

Společnost OPTIMA DIAMANT, jako firma dlouhodobě etablovaná na diamantové burze a diamantovém trhu v Antverpách, s velkým znepokojením zaznamenala závažný incident, který se odehrál v pondělí 18. února 2013 pozdě večer na mezinárodním letišti Zaventem v Bruselu. Protože při našem obchodování s diamanty, které probíhá už řadu let v mezinárodním měřítku, používáme letecké přepravy našich zásilek, uvědomujeme si, že podobná nebezpečí se mohou týkat také našeho zboží. Pevně doufáme, že policejní orgány krádež co nejdříve vyšetří, kameny vrátí majitelům a pachatele následně pošlou soudy tam, kam patří.

Pro lepší informování jsme pro Vás přeložili některé informace přímo z Antverp (překlad © OPTIMA DIAMANT, spol. s r.o.)


Soutěž o diamantový prsten

Výhercem soutěže o diamantový prsten se stává pan Černý Miroslav.

Správná odpověď na soutěžní otázku byla www.diamant.cz

Jménem firmy Optima Diamant Vám děkuji za účast v soutěži.

 

Filip Damborský

obchodní zástupceTvorba webu: www.designhajek.cz