Vánoce se kvapem blíží, a proto jsme si pro vás jako dárek připravili DIAMANTOVÝ TÝDEN, který bude probíhat od 10. do 16. prosince 2018. Přečtěte si náš článek, abyste se dozvěděli, co vás čeká.

Výjimečný dárek pro naše zákazníky

V rámci Diamantového týdne jsme se vám rozhodli věnovat vánoční dárek v podobě výjimečné nabídky na šperky. Od 10. do 16. prosince jsme mimořádně cenově zvýhodnili šperky s diamanty (o 20 %). Myslíme ale i na zákazníky, kteří zvažují nad koupí šperků s barevnými drahokamy jako je safír, smaragd či rubín. Pro ně jsme si připravili 5% cenové zvýhodnění.

Zastavte se do naší značkové prodejny  DIAMANT.CZ. Naleznete nás v administrativní budově naproti obchodního centra Nová Karolina v Ostravě. Uvítáme všechny, kteří si chtějí rozšířit svou šperkovnici o další krásný ručně vyráběný kousek, nebo jím chtějí obdarovat své blízké.

Šperk jako ideální vánoční dárek

Každý z nás by chtěl tomu druhému k Vánocům nadělit něco výjimečného a originálního. A takovým dárkem je právě šperk. Pokud darujete šperk, nemusíte už dodávat žádná slova, tento skvost totiž řekne vše za vás. Okouzlí nádherným designem i překrásným třpytem, který ladí k třpytu sněhu a vánočních ozdob.

Šperk z DIAMANT.CZ představuje vše, co od dokonalého klenotu očekáváte. Kvalitní ruční zpracování, dvacetiletou tradici, trvalou hodnotu, kameny, na jejichž kvalitě nám záleží natolik, že se pro ně sami vydáváme do místa jejich těžiště. Každý náš šperk je naprostým originálem, na celém světě nenajdete stejný a také má vlastní příběh, ve kterém můžete jeho darováním pokračovat.

Rádi poradíme

Na naší značkové prodejně vám s výběrem rády pomůžou milé asistentky. Zodpoví vaše dotazy, poradí ohledně velikosti prstenů či doporučí, jak o šperky správně pečovat a jak se vyvarovat jejich poškození.

Otevřeno i o víkendu

Po celý DIAMANTOVÝ TÝDEN bude mít naše značková prodejna DIAMANT.CZ běžnou otevírací dobu (po-pá 10:00-17:30) jako vždy. Myslíme však i na zákazníky, kteří se k nám přes týden nedostanou. Proto nás až do Vánoc můžete navštívit i o víkendech ( 15.12.-16.12. a 22.12.-23.12.) ve stejný čas jako od pondělí do pátku. Otevíráme i na Štědrý den od 9 do 12 hodin.