Máte doma prsten s diamantem po prababičce, koupili jste si na dovolené řetízek s drahokamem a zajímá vás, zda je vážně pravý, nebo se jen chcete něco dozvědět o diamantech a drahých kamenech? Přijďte za námi do značkové prodejny DIAMANT.CZ v Nová Karolina Park v Ostravě.

KONZULTACE S ODBORNÍKEM

V předposledním měsíci kalendářního roku pro vás pořádáme unikátní bezplatnou konzultaci s předním českým odborníkem na diamanty a drahé kameny. Celá akce začíná ve středu 14. listopadu 2018 a bude probíhat až do pátku 16. listopadu 2018.

Konzultace začínají vždy v dopoledních hodinách, konkrétně v 10:30 a končí večer v 17:30. Všechny tři dny na vás v tomto čase kromě našich milých a usměvavých asistentek bude čekat i pan inženýr Jaroslav Jiránek z České gemologické laboratoře, soudní znalec a přední odborník na diamanty a drahé kameny v České republice, který absolvoval kurz na Gemological Institute of America.

DIAMANT ČI DRAHOKAM?

Zastavte se za námi do naší značkové prodejny v Ostravě se svými šperky a my vám hned povíme, jestli se v nich ukrývá pravý diamant, nebo třeba safír, smaragd, rubín či nějaký jiný krásný drahý kámen. Poradíme, jak o ně správně pečovat a jak se nejlépe vyvarovat poškození.

VŠICHNI JSOU VÍTÁNÍ

Rádi poradíme i těm, které pouze zajímá otázka investice do diamantů či drahokamů nebo těm, co se chtějí dozvědět, jak správně kombinovat šperky, jak je sladit s oblečením nebo třeba jaký šperk zvolit jako dárek. Vítání jsou všichni, kteří se touží něco dozvědět o této tématice.

Během akce samozřejmě můžete také rozšířit svou šperkovnici o nový kousek, nebo vybrat svým blízkým dárek k Vánocům. V naší značkové prodejně uvidíte mnoho krásných šperků, které čekají na svého budoucího majitele.