Plánujete svatbu a hledáte ty pravé snubní prsteny? Přijďte se za námi podívat na svatební veletrh, který bude probíhat od 2. do 3. února 2019 na Černé louce v Ostravě.

Zveme vás na veletrh

Během našeho 20letého působení na trhu se pod naší obchodní značkou DIAMANT.CZ pravidelně účastníme svatebního veletrhu a ani letošní rok není výjimkou. Budeme na vás čekat v sobotu od 10 do 18 h a v neděli od 10 do 15 h. Přijďte si vybrat z řady ručně vyráběných snubních prstenů s diamanty.

Pokud vám nevyhovuje termín veletrhu, zastavte se u nás ve značkové prodejně DIAMANT.CZ v centru Ostravy, kde si můžete prsteny prohlédnout na vlastní oči a naše usměvavé asistentky vám vždy ochotně poradí.

Snubní prsteny s příběhem

Všechny snubní prsteny vyrábíme z kvalitních materiálů. Zasazujeme do nich diamanty, pro které jezdíme sami přes půlku světa, abychom si na vlastní oči ověřili jejich kvalitu. Začínáme tak příběh, v němž můžete po svatbě společně pokračovat. Prsteny si také můžete nechat vyrobit na míru přesně podle vašich představ a pokud budete chtít, zdarma vám do něj vyryjeme jakýkoliv text.

Ke všem našim šperkům dodáváme certifikát České gemologické laboratoře s razítkem soudního znalce specializujícího se na diamanty, drahé kameny a kovy.

Chcete se dozvědět více o výběru snubních prstenů? Přečtěte si náš článek na téma Jak vybrat snubní prsteny?

Poradíme vám

Na veletrhu vám také rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy, poradíme s výběrem, s velikostí nebo vám doporučíme, jak byste se měli o tyto jedinečné prsteny správně starat a jak se vyhnout jejich poškození.