Všechny naše šperky mají certifikát

Garance kvality

Klademe velký důraz na kvalitu lidských zdrojů, odbornost a dobrou pověst všech, kteří pracují s diamanty, drahokamy a šperky. V našem týmu proto naleznete ty největší profesionály ve svém oboru.

GIA Graduate Gemologist

Ing. Jaroslav Jiránek

Po studiu geologie na Vysoké škole báňské v Ostravě zde několik let působil jako odborný asistent v oblasti mineralogie. Na Gemological Institute of America po absolvování kurzu získal titul graduovaný gemolog (Graduate Gemologist – GG). V oboru gemologie působí více než 20 let. Je soudním znalcem, předním odborníkem na diamanty a drahé kameny v České republice a také patří mezi členy diamantové burzy Vrije Diamanthandel v Antverpách.

GIA Graduate Gemologist

Ing. Krystyna Samek, Ph.D.

Absolvovala Hornicko-geologickou fakultu na Vysoké škole báňské v Ostravě a také obdržela Graduate Gemologist (GG) na Gemological Institute of America. Zabývá se gradingem diamantů i identifikaci drahých kamenů. Své odborné znalosti se stávají nenahraditelnými pro práci na nejmodernějších přístrojích, bez nichž nelze realizovat moderní způsoby určování a gradingu diamantů a drahých kamenů.

Certifikace

Všechny námi vyrobené šperky mají svůj certifikát, který popisuje jejich vlastnosti a stává se tak zárukou kvality.