Všechny naše šperky mají certifikát

Garance kvality

Klademe velký důraz na kvalitu lidských zdrojů, odbornost a dobrou pověst všech, kteří pracují s diamanty, drahokamy a šperky. V našem týmu proto naleznete ty největší profesionály ve svém oboru.

GIA Graduate Gemologist

Ing. Jaroslav Jiránek

Po studiu geologie na Vysoké škole báňské v Ostravě zde několik let působil jako odborný asistent v oblasti mineralogie. Na Gemological Institute of America po absolvování kurzu získal titul graduovaný gemolog (Graduate Gemologist – GG). V oboru gemologie působí více než 20 let. Je soudním znalcem, předním odborníkem na diamanty a drahé kameny v České republice a také patří mezi členy diamantové burzy Vrije Diamanthandel v Antverpách.

GIA Graduate Gemologist

Oldřich Buganský

Po studiu gymnázia strávil deset let ve zlatnické praxi. Absolvoval kompletní diamantový kurz na Gemological Institute of America (osvědčení Graduate Diamonds), kde také dokončil praktický kurz pro hodnocení perel. V rámci nákupů diamantů i barevných kamenů také navštívil řadu drahokamových ložisek v zahraničí.

GIA Graduate Gemologist

Ing. Krystyna Samek, Ph.D.

Absolvovala Hornicko-geologickou fakultu na Vysoké škole báňské v Ostravě a také obdržela Graduate Gemologist (GG) na Gemological Institute of America. Zabývá se gradingem diamantů i identifikaci drahých kamenů. Své odborné znalosti se stávají nenahraditelnými pro práci na nejmodernějších přístrojích, bez nichž nelze realizovat moderní způsoby určování a gradingu diamantů a drahých kamenů.

Ukázky certifikátů

Všechny námi vyrobené šperky mají svůj certifikát, který popisuje jejich vlastnosti a stává se tak zárukou kvality.