Víte, že se svou drahou polovičkou chcete strávit zbytek svého života a chcete před ní pokleknout jako pravý gentleman a zeptat se, jestli si vás vezme? Kouzlo celého okamžiku podtrhne nádherný zásnubní prsten, jehož výběr rozhodně nesmíte podcenit.

Z jakého materiálu?

Dnes se začínají těšit oblibě ocelové prsteny. Zamyslete se ale nad tím, zda se to opravdu k tomuto výjimečnému okamžiku hodí. Zásnubní prsten jí dáte jen jeden a vaše přítelkyně se na tuto chvíli těší celý život. Určitě ji nechcete odbýt obyčejným prstenem z kovu, u kterého už nikdy nezměníte velikost a nedají se na něm provést žádné opravy. Pokud váháte, zda vybrat zlato či stříbro, uvědomte si, že zlato má mnohem vyšší hodnotu a v průběhu let neztrácí na kráse. Proto pokud toužíte dát své partnerce jen to nejlepší, vsaďte na zásnubní prstýnek z kvalitního zlata.

Bíle, nebo žluté zlato?

Nevíte, zda při výběru sáhnout po bílém, nebo žlutém zlatu? Podívejte se, jaké šperky nosí vaše partnerka. V poslední době se na módní vlně nese bílé zlato a hodí se hlavně pro slečny, které nosí šperky z bílého kovu (stříbro, ocel, bílé zlato), nebo naopak nenosí šperky žádné. Pokud je však vaše partnerka spíše konzervativní typ, více ji potěší prstýnek ze žlutého zlata.

Vyjádřete svou lásku diamantem

Nejhorším prohřeškem, kterým byste mohl kouzlo celého prstenu pokazit, je kámen. Zapomeňte na umělý kámen a vsaďte raději na diamant. Diamant už odjakživa symbolizuje výjimečnost, krásu a odolnost. Dokáže beze slov vyjádřit vaše city k vaší nastávající. Proto pokud chcete svou partnerku oslnit a dát jí ten nejkrásnější prsten, na který čeká celý život, je diamant jediná volba.

Nezapomeňte na praktičnost

Další věc, na kterou byste měli myslet, je praktičnost. Vaše nastávající bude až do svatby nosit prstýnek každý den, a tak by se měl hodit k jejímu oblečení. Žádná žena netouží ani po prstýnku, který by musela pořád sundávat. Proto by jí zásnubní prsten neměl překážet v práci, nebo při domácích pracích.

Důležitou roli hraje také certifikát

Chcete mít jistotu, že dáte své nastávající prvotřídní prstýnek? Poznáte to podle certifikátu. Každý profesionální prodejce vám ke šperku vydá certifikát, který ověřuje jeho pravost a testuje neodlučitelné vlastnosti.

Všechny naše zásnubní prsteny i ostatní šperky mají certifikát od České gemologické laboratoře, renomované laboratoře, která si získala uznání po celém světě. Na tomto certifikátu naleznete razítko soudního znalce, který je odborníkem na diamanty, drahé kameny.  

Popusťte uzdu fantazie

Viděl jste už mnoho prstenů a žádný vás neoslovil? Využijte naší zakázkové výroby. Z kvalitního zlata vám zhotovíme naprosto jedinečný zásnubní prsten, který ohromí nejen vaši partnerku, ale i všechny okolo. Jeho krásu podtrhne diamant, pro který jsme se sami vydali přes půlku světa do místa jeho těžiště.

Jak odhadnout velikost prstenu?

Vybrat správnou velikost prstenu může být někdy oříšek. Zásnubní prsten se nosí na prsteníčku levé ruky, a tak nejlepší věc, kterou můžete udělat, je, vzít jiný prstýnek vaší partnerky a donést ho k nám do značkové prodejny DIAMANT.CZ. My jej změříme a určíme jeho velikost. Pokud vaše partnerka prstýnky nenosí, nebo nemáte možnost žádný přinést, obraťte se na naše asistentky. Rády vám poradí a kdybyste se náhodou s velikostí netrefil, stačí znovu přijít a my vám ho kdykoliv zmenšíme, nebo naopak zvětšíme.  

Toužíte před svou nastávající pokleknout s krásným ručně vyráběným prstenem s diamantem, který má příběh? Prohlédněte si náš e-shop (Všechny šperky k vidění i ve značkové prodejně DIAMANT.CZ), nebo využijte našich dlouholetých zkušenosti a nechcete si jej vyrobit na zakázku.

Jakmile vaše nastávající řekne ano, zastavte se opět k nám a získáte od nás snubní prsteny s 5% zvýhodněním.