Ještě předtím, než partnerce koupíte jakýkoliv šperk, zamyslete se nad tím, jaké šperky se vaší polovičce líbí. Pokud si nejste jistý, inspirujte se skvosty, které má ve své šperkovnici nebo si přečtěte náš článek, kde se dozvíte, jak vybrat šperk pro partnerku

Prsten

Prsten je krásnou připomínkou svatebního slibu. Většinou se dávají při kulatém výročí (deset, dvacet, třicet let po svatbě…), ale jsou nádherným dárkem i v jakýkoliv jiný rok. Můžete pořídit prstýnek, který bude v podobném stylu jako zásnubní a snubní. Krásným gestem je i prsten se stejným počtem kamínku jako počet let, které tvoříte manželský pár. 

Náhrdelník a přívěsek

Náhrdelník nebo přívěsek je běžným dárkem k výročí a vaše žena ho může nosit každý den. Ideální volbou je přívěsek ve tvaru srdce nebo nekonečna. Perfektním dárkem je náhrdelník nebo přívěsek s diamanty. Diamant je totiž trvalý a věčný stejně jako váš vztah. 

Náušnice

Náušnice patří mezi nejoblíbenější dárky k výročí. Může je nosit pořád a čím déle spolu budete, tím větší bude její sbírka. Pokud dává přednost klasice, potěší ji diamantové pecky, které si může vzít k jakékoliv příležitosti. Potěšíte ji ale i elegantními designovými náušnicemi. 

Šperk na míru

Už 25 let pod značkou Optima Diamant vyrábíme šperky ze zlata a zdobíme je diamanty nebo drahokamy ze všech koutů světa. Všechny klenoty pak prodáváme v naší značkové prodejně DIAMANT.CZ v centru Ostravy. 

Chcete své manželce k výročí darovat něco opravdu výjimečného, ale žádný z našich šperků vás neoslovil? Zapojte fantazii a nechte jí u nás vyrobit originální šperk na míru. Sami si vyberete barvu kamene i zlata, velikost klenotu a celý jeho design.

Ke každému našemu šperku přidáváme i certifikát České gemologické laboratoře, který ověřuje jeho pravost a testuje neodlučitelné vlastnosti, čímž se stává zárukou jeho kvality.