Chcete svého potomka ocenit za roky dřiny a bezesné noci, které předcházely jeho vysokoškolskému vzdělání? Darujte mu něco výjimečného. Takovým dárkem může být šperk, jenž mu bude do konce života připomínat vynaložené úsilí a vaši hrdost.

Jaký šperk pro muže a jaký pro ženu?

Pokud vybíráte šperk k promocím pro mladou ženu, doporučujeme zvolit náušnice, náramek, nebo přívěsek na řetízek. Jestli plánujete obdarovat muže, věnujte mu manžetové knoflíčky, které jsou součástí každého gentlemana.

Krásné náušnice

Ideálním dárkem pro mladou dívku jsou také náušnice. Dokážou podtrhnout její krásu a jsou elegantním doplňkem. Na každodenní nošení se hodí jednoduché s bezbarvými diamanty.  Na pracovní pohovor nebo do divadla doporučujeme náušnice s perlami nebo náušnice s barevnými kameny.

Elegantní náramek

Velké oblibě u mladých žen se těší také náramky. Tento šperk perfektně poukáže na štíhlé zápěstí a dívka jej může nosit do práce i na slavnostní události. Pokud chcete, aby jej nosila k běžnému oblečení jako džíny a tričko, darujte jí náramek s jednoduchým zdobením, jestli má ale zářit na všech večírcích a plesech, pořiďte jí masivnější model.

Přívěsek na řetízek

Populárním dárkem k promoci pro mladé dívky jsou také přívěsky na řetízek. Nejčastěji se dává šperk ve tvaru srdce zdobený malými diamanty nebo drahokamy. Slečny, které preferují jednoduchost, potěší přívěsek se znamením zvěrokruhu. Velmi oblíbené jsou také medailonky, obzvláště ty ve tvaru srdce.

Šperky pro muže

Žádnému mladému muži by neměly chybět manžetové knoflíčky, které zvýrazňují jeho eleganci. Vybírat můžete z oválného, kulatého, nebo čtvercového tvaru zdobené malým diamantem nebo barevným kamenem.  

Jedinečné šperky vyrobené na zakázku

Chcete dát svému potomkovi naprosto jedinečný šperk? Můžete zapojit svou fantazii a nechat mu jej vyrobit u nás na zakázku. Všechny naše šperky vyrábíme ručně z kvalitního bílého, žlutého a červeného zlata, nebo jejich kombinace. Vkládáme do nich diamanty a drahokamy, pro které sami jezdíme přes půl světa a jejich zhotovení nám zabere přibližně jeden měsíc. Ke každému našemu klenotu také dáváme certifikát vydaný Českou gemologickou laboratoří, jenž ověřuje jeho pravost a testuje jeho neodlučitelné vlastnosti.  

Vybrat si ale samozřejmě můžete i z hotových šperků, které jsou k vidění na našem e-shopu, nebo v naší značkové prodejně, kde vám ochotně poradí naše zkušené asistentky.