E-shop se šperky

Rozhodli jsme se otevřít nový a daleko lepší, modernizovaný e-shop s širokou nabídkou ručně zpracovaných šperků. Objevte kouzlo nákupu šperků po internetu a prohlédněte si náš rozmanitý sortiment.

Nablýskaná nabídka

U nás jsou k dostání šperky všech typů, na které si vzpomenete a které Vám svým třpytem prosvětlí den.

Tak například, nabízíme ručně zpracované snubní a zásnubní prsteny, které svou krásou zpečetí svatbu, tu unikátní životní událost. Taky náušnice, s kterými získáte styl a ladnost monacké kněžny, nebo naše náhrdelníky, které ještě zvýrazní a podtrhnou půvab ženské šíje a elegantní náramky, které svým leskem rozzáří každé zápěstí.

V hlubinách e-shopu

Spíš než o hlubiny jde o dětské brouzdaliště, opravdu se tam neutopíte. Vyhledávání na našem e-shopu s drahokamy není nic složitého a poskytuje řadu výhod. Můžete vyhledávat podle typu šperků, takže například pokud potřebujete prstýnek pro svou drahou polovičku, stačí kliknout na prsteny. Další z předností našeho e-shopu je ucelenost jeho nabídky. Narozdíl od značkové prodejny v Ostravě zde najdete naši veškerou nabídku. V současné době je tam k dostání více než 250 různých, špičkově vypracovaných zlatnických výrobků.

Šikovný vyhledávač

Pomocí filtrů lze hledat na základě různých kritérií. Jsou to například typ drahokamu či druh kovu, z kterého je šperk vyrobený. Také se dá vyhledávat podle ceny, jestli chcete vybírat např. v rozmezí od nuly do padesáti tisíc. Ceny si lze také seřadit vzestupně a sestupně.

Jestli se moc nevyznáte v drahých kamenech a jejich názvech, či chcete doplnit Vaši večerní róbu o šperk ladícího odstínu, tak stačí zadat barvu, po které toužíte. Pod zelenou Vám například vyjedou jedovatě zářivé smaragdy, pod červenou šarlatové rubíny atd.

Kromě honosných šperků se u nás dají najít i hodnotná cenová zvýhodnění, tyto nabídky jsou však vzácné a samozřejmě se vztahují i na produkty z e-shopu. Informace o těchto speciálních příležitostech sdílíme na našem Facebooku.

Nenašli jste? Nezoufejte!

Nenašli jste, co jste hledali? Tak nevěšte hlavu. Ideální unikát lze u nás vyrobit na zakázku. Stačí se domluvit a sejít se s naším návrhářem, který Vaše přání promění ve skutečnost: vytvoří 3D nákres přesně podle Vašich představ a vše ostatní pak zařídí čeští mistři zlatníci a šperkaři. Výsledek si pak můžete vyzkoušet a vyzvednout v naší značkové prodejně v Ostravě v Nové Karolině. A pokud se Vám nechce až do Ostravy, tak zařizujeme i dopravu všude po ČR a veškeré doručovací náklady hradíme my.