O FIRMĚ

|

ZKUŠENOST

V každém řemesle patří dlouhodobá zkušenost k nejdůležitější výbavě každého mistra. V našich začátcích u nás pracovali zlatníci z bývalého družstva Zlatník v Ostravě. Nyní jsou již v důchodu, ale své bohaté zkušenosti stačili předat nové generaci mladých kolegů, ze kterých se za roky práce stali zkušenými mistry svého oboru. Každý den vytváříme design nových šperků, každý den nové šperky vyrábíme, každý den děláme radost našim zákazníkům.

|

CESTA
ZA KAMENY

Několikrát v průběhu roku vyjíždíme za nákupy přímo ke zdrojům – tam, kde se drahé kameny těží. Některé doly jsou špatně přístupné, mnohá místa nejsou úplně bezpečná. Nepoctiví prodejci nám poměrně často nabízejí nepravé kameny. Za dlouhé roky zkušeností jsme si našli obchodní přátele na většině významných lokalit drahých kamenů po celém světě.

|

VÝROBA & DESIGN

Přes 25 let vyrábíme šperky v naší zlatnické dílně, kde pracujeme v souladu s nejlepšími tradicemi zlatnického řemesla, ale kterou jsme zároveň vybavili v souladu s nejmodernějšími trendy. Dá se snad říct, že jsme si vzali to nejlepší z tradičních i moderních postupů a zkombinovali to téměř k dokonalosti. Naši zlatníci studovali řemeslo i design na českých zlatnických a uměleckých školách. Výsledkem jsou šperky, které se líbí.

|

HODNOTY

Vzácný drahokam. Vybroušený diamant. Krásný design. Precizně vyrobený šperk. Spokojený zákazník. To jsou hodnoty, které uznáváme a kterými se řídíme každý den. Každý člen naší firemní “rodiny” musí být s těmito hodnotami zajedno a respektovat je. Pokud je potřeba vyřešit nějaký problém, stojíme při sobě a všichni se podílíme na jeho řešení. Věříme, že naše firemní hodnoty nám všem ukazují směr a cíl naší společné práce.

|

CO MŮŽEME
NABÍDNOUT

Originální šperky vlastní produkce. Drahé kameny z nejvýznamnějších lokalit na celém světě. Broušení diamantů a drahých kamenů. Výrobu šperků podle přání zákazníka. Zásnubní a snubní prsteny. Opravy poškozených šperků, náročné opravy starých šperků, včetně doplnění chybějících kamenů.

|

NÁŠ TÝM

V našem týmu naleznete patnáct profesionálů, kteří se podílejí na Vašich špercích. Jsou to zlatníci, brusiči, gemologové a prodejci. Všichni tito lidé se starají o to, aby se k vám dostal dokonalý produkt, který vám bude dělat radost po celý život.

jednatel

Ing. Jaroslav Jiránek
GIA Graduate Gemologist

Vystudoval geologii v Příbrami a v Ostravě. Je soudním znalcem a předním odborníkem na diamanty a drahé kameny v Česku.

gemolog

Ing. Krystyna Samek, Ph.D.
GIA Graduate Gemologist, GIA Applied Jewelry Professional

Absolventka Vysoké školy báňské. Je vynikajícím odborníkem, jak v gomologii, tak v procesu výroby šperků s drahými kameny.

brusiči

Broušení drahých kamenů je náročný proces, při kterém se ze surového kamene vytváří fasetovaný drahokam, který bude poté zasazen do Vašeho šperku.

zlatníci

Atraktivní design a precizní zpracování – to jsou základní atributy našich šperků. Ve zlatnické dílně pracují profesionálové, kteří šperky, jak vyrábí, tak i vytváří jejich podobu.

gemologové

Gemologové se zabývají všemi aspekty drahých kamenů. Náplní jejich práce je určení pravosti, vlastností a hodnoty diamantů i drahých kamenů, jež jsou zasazeny ve Vašich špercích.

prodejci

V naších prodejnách se o Vás vždy postarají vzdělaní prodejci, kteří Vám ochotně poradí s výběrem toho nejvhodnějšího šperku pro Vás nebo Vaše blízké.

ZNAČKOVÁ
PRODEJNA

Nová Karolina Park
28. října 3348/65
Moravská Ostrava
702 00

Po-Pá 9:30-17:00
Tel.: 777 994 417
E-mail: karolinapark@diamant.cz