Náušnice ve tvaru růže s diamanty

Každý pár náušnic je ručně vyrobený originál – proto nelze vyrobit identický šperk, ani není možné zaručit stejnou cenu.

 

Naše šperky představují jedinečný design, šetrnou ruční práci, kvalitní zlato, prvotřídní diamanty a drahé kameny. Všechny námi vyrobené šperky mají svůj certifikát pravosti, který popisuje jejich vlastnosti a stává se tak zárukou kvality. Samozřejmostí je doprava zdarma, originální dárková krabička a taška.

 


 

Poznámka: Kameny byly hodnoceny před zasazením do šperku.

Kód: 

34117

GARANT KVALITY ŠPERKU

Filip Damborský
+420 776 220 785
damborsky@diamant.cz

Náušnice ve tvaru růže s diamanty

Milovníci klenotů a přírody mají v oblibě naše originální šperky z bílého zlata ve tvaru květu růže, jejichž centrálním kamenem je přírodní, vzácně bílý diamant o průměru 3,85 milimetru. Nabízíme prsten i náušnice, ve kterých celková hmotnost diamantů dosahuje 0,478 karátu.

Každý z okvětních lístků tvarují zlatníci ručně s velkou precizností, takže každý šperk je originál stejně jako přírodní květiny. Kromě toho se v okvětních lístcích z bílého kovu nádherně odráží centrální kámen s kulatým briliantovým brusem a vytváří tak zajímavé odlesky.

Tento typ náušnic se hodí pro ženy všech věkových kategorií. Pořídit si je mohou samy jen tak pro radost, nebo může jít o vhodný dárek k narozeninám či jiným významným příležitostem. Krásu těchto kvalitních šperků jistě ocení nejen první majitelka, ale i další generace žen, které si budou předávat rodinnou šperkovnici.


přírodní DIAMANT
   •  kulatý briliant, vzácně bílý (G), čistota VS
   •  ø 3,85 mm
   •  hmotnost: 2 ks – celkem 0,478 ct

drahé kovy:
     •  zlato – Au 585/1000, čistá hmotnost: 3,60 g

CENA: OD 78 500 CZK

s DPH: 

21

 %

Na dotaz

Dotaz na prodejce

Beru na vědomí že odesláním formuláře souhlasím se sběrem cookies.