Prsten růže s diamantem

Každý prsten je ručně vyrobený originál – proto nelze vyrobit identický šperk, ani není možné zaručit stejnou cenu.

 

Naše šperky představují jedinečný design, šetrnou ruční práci, kvalitní zlato, prvotřídní diamanty a drahé kameny. Všechny námi vyrobené šperky mají svůj certifikát pravosti, který popisuje jejich vlastnosti a stává se tak zárukou kvality. Samozřejmostí je doprava zdarma, originální dárková krabička, taška, informační brožurka a čistící utěrka.

 


 

Poznámka: Kameny byly hodnoceny před zasazením do šperku.

Kód: 

34116

GARANT KVALITY ŠPERKU

Filip Damborský
+420 776 220 785
damborsky@diamant.cz

Prsten růže s diamantem

Pokud patříte k milovníkům šperků i přírody, pak vás určitě zaujme náš originální prsten z bílého zlata ve tvaru květu růže, jehož centrálním kamenem je přírodní, vzácně bílý diamant o průměru 3,85 milimetru a hmotnosti 0,230 karátu. Každý z okvětních lístků tvarují zlatníci ručně s velkou precizností, takže každý vyrobený šperk je originál stejně jako přírodní květiny. Kromě toho se v okvětních lístcích z bílého kovu nádherně odráží centrální kámen s kulatým briliantovým brusem a vytváří tak zajímavé odlesky.

Tento typ šperku se hodí pro ženy všech věkových kategorií. Pořídit si ho mohou samy, jen tak pro radost, nebo může jít o vhodný dárek k narozeninám či jiným významným příležitostem. Do soupravy k němu nabízíme také přívěsek i náušnice ve stejném tvaru. Jejich krásu jistě ocení nejen první majitelka, ale protože jde o kvalitní šperky, v rodině se mohou předávat dalším generacím. 


přírodní DIAMANT
   •  kulatý briliant, vzácně bílý + (F), čistota VS
   •  vzácně bílý + (F), čistota VS
   •  rozměr: ø 3,85 mm
   •  hmotnost: 1 ks - 0,230 ct

drahé kovy:
     •  zlato – Au 585/1000, čistá hmotnost: 3,25 g

CENA: OD 47 500 CZK

s DPH: 

21

 %

Na dotaz

Dotaz na prodejce

Beru na vědomí že odesláním formuláře souhlasím se sběrem cookies.