Prsten s diamanty

Každý prsten je ručně vyrobený originál – proto nelze vyrobit identický šperk, ani není možné zaručit stejnou cenu.

 

Naše šperky představují jedinečný design, šetrnou ruční práci, kvalitní zlato, prvotřídní diamanty a drahé kameny. Všechny námi vyrobené šperky mají svůj certifikát pravosti, který popisuje jejich vlastnosti a stává se tak zárukou kvality. Samozřejmostí je doprava zdarma, originální dárková krabička a taška.

 


 

Poznámka: Kameny byly hodnoceny před zasazením do šperku.

Kód: 

35253

GARANT KVALITY ŠPERKU

Filip Damborský
+420 776 220 785
damborsky@diamant.cz

Prsten s diamanty

Velmi jednoduchý, ale elegantní, a přitom praktický je tento šperk z kategorie ručně vyráběných prstenů ze žlutého zlata s přírodními, vzácně bílými diamanty.

V tradiční kulaté šíně je zasazeno sedm kusů drahých kamenů s kulatým briliantovým brusem o průměru 1,8 milimetru a celkové hmotnosti 0,165 karátu. Naše česká firma OPTIMA DIAMANT standardně nabízí kvalitní kameny s ověřenou čistotou i barvou. V tomto případě diamanty nevystupují z obroučky, proto se nezachytávají o oděv a prsten je tak vhodný na každodenní nošení.

Jde o solitérní šperk, který se může stát dárkem z lásky, ale není nijak zavazující, a proto je také vhodným dárkem například pro maminku či tchýni, nebo jej lze věnovat jako poděkování třeba obchodní partnerce či jen tak pro radost každé ženě.


přírodní DIAMANT
  •  kulatý briliant, bílý (G-H), čistota SI1
  •  ø 1,8 mm, hmotnost: 7 ks – celkem 0,159 ct

drahé kovy:
  •  zlato – Au 585/1000, hmotnost: 1,88

CENA: OD 18 500 CZK

s DPH: 

21

 %

Na dotaz

Dotaz na prodejce

Beru na vědomí že odesláním formuláře souhlasím se sběrem cookies.