Okouzlete okolí prstenem s diamantem

Prsteny se v lidské společnosti objevují už odjakživa. Stovky let ukazovaly všem okolo prestiž svých nositelů. Dnes se pojí především se sňatkem, ale slouží také jako perfektní módní doplněk, bez kterého se neobejdete. Oproti náušnicím nebo náhrdelníku na něj pořád vidíte, a tak vám stále působí radost.

V našem e-shopu najdete prsteny z bílého, červeného či žlutého zlata nebo jejich kombinace. Záleží nám na tom, jaké kameny do svých šperků dáváme, proto je sami vybíráme přímo v místě jejich těžiště. Kromě diamantů do šperků zasazujeme i akvamarín, safír, perlu či ametyst. Samozřejmě nabízíme také zásnubní i snubní prsteny.

Všechny produkty z naší virtuální šperkovnice také najdete ve značkové prodejně v Ostravě, odkud si je můžete rovnou odnést domů. Pokud vás některý produkt zaujal, ale chtěli byste jej mít v trochu jiném provedení, nebo máte naopak úplně konkrétní představu o podobě šperku, neváhejte se na nás obrátit. Poskytujeme také poradenství i zakázkovou výrobu.

© OPTIMA DIAMANT, spol. s.r.o.

Prsteny se v lidské společnosti objevují už odjakživa a dnes slouží také jako perfektní módní doplněk.

Prohlédněte si na e-shopu prsteny, zásnubní a snubní prsteny z kvalitního zlata. Kameny ve špercích sami vybíráme přímo v místě jejich těžiště. Všechny produkty z e-shopu najdete i ve značkové prodejně, pokud však máte konkrétní představu o podobě šperku, poskytujeme i zakázkovou výrobu.

© OPTIMA DIAMANT, spol. s.r.o.

Značková prodejna v Ostravě DIAMANT.CZ

Nová Karolina Park
28. října 3348/65
Moravská Ostrava
702 00

po-pá 9:30-17:00
t: 777 994 417
e: karolinapark@diamant.cz

Chcete vědět o naší prodejně více?