Ohromte svou přítelkyni prstenem s diamantem

Chystáte se svou drahou polovičku požádat o ruku? Nezapomeňte, že se jedná o okamžik, na který čeká celý život, a musíte proto dbát na to, aby bylo vše perfektní. Ohromte ji originálním zásnubním prstenem s diamantem, kterým se za pár desítek let bude ráda chlubit i vašim  vnoučatům.

Zásnubní šperky vyrábíme z kvalitního zlata (bílé, žluté a červené) a zasazujeme do nich prvotřídní diamanty, pro něž se vydáváme přes půl světa až do místa jejich těžby, abychom pečlivě vybrali ty nejlepší.

Při výrobě využíváme ručního zpracování jakožto nejšetrnějšího způsobu ke kovu i diamantu. Všechny zásnubní prsteny z našeho e-shopu také prodáváme ve značkové prodejně v Ostravě. 

Jestli máte jasnou představu, jak by prsten měl vypadat, využijte naší zakázkové výroby. Rádi vám poradíme a šperk pak zhotovíme do měsíce. 

© OPTIMA DIAMANT, spol. s.r.o.

Chystáte se svou drahou polovičku požádat o ruku? Ohromte ji originálním zásnubním prstenem s diamantem.

Zásnubní šperky ručně vyrábíme z kvalitního zlata a zasazujeme do nich prvotřídní diamanty, pro které cestujeme přes půlku světa. Zásnubní prsteny z e-shopu prodáváme i ve značkové prodejně. Máte jasnou představu, jak má prsten vypadat? Využijte naší zakázkové výroby.

© OPTIMA DIAMANT, spol. s.r.o.

Značková prodejna v Ostravě DIAMANT.CZ

Nová Karolina Park
28. října 3348/65
Moravská Ostrava
702 00

po-pá 9:30-17:00
t: 777 994 417
e: karolinapark@diamant.cz

Chcete vědět o naší prodejně více?