Dokonalá svatba začíná dokonalými prsteny

Svatba je jeden z nejkrásnějších okamžiků, který může partnery v životě potkat. Až vše skončí, zůstanou vám kromě nádherných vzpomínek i prsteny, které si při svatebním obřadu vyměníte. Ty musí být pečlivě a precizně vyrobeny z kvalitních materiálů, aby stejně jako vaše manželství vydržely mnoho let.

Snubní prsteny vyrábíme z prvotřídního bílého, červeného a žlutého zlata či jejich kombinací. Vkládáme do nich kvalitní diamanty, pro které sami cestujeme až do místa jejich těžiště.

Na vnitřní stranu každého prstenu si můžete zdarma nechat vyrýt vaše jména, datum sňatku či jakýkoliv jiný text podle vašeho přání. Neúčtujeme si žádný poplatek navíc. 

Prstýnky si vyberte na našem e-shopu, nebo se s námi poraďte a nechte si je vyrobit na zakázku přesně podle vašich představ.

Zhotovení nám zabere jeden měsíc. Všechny šperky z e-shopu můžete na vlastní oči vidět v naší značkové prodejně, kde jsou také k zakoupení.

© OPTIMA DIAMANT, spol. s.r.o.

Po svatbě vám kromě vzpomínek zůstanou i prsteny, které si při obřadu vyměníte. Ty musí být z kvalitních materiálů, aby jako vaše manželství vydržely mnoho let.

Snubní prsteny vyrábíme z prvotřídního zlata a vkládáme do nich kvalitní diamanty, které sami dovážíme z diamantové burzy. Na vnitřní stranu prstenů si můžete zdarma nechat vyrýt jakýkoliv text. Šperk si vyberte na e-shopu (vše k dostání i ve značkové prodejně), nebo si jej nechte vyrobit na zakázku. (výroba zabere měsíc).

© OPTIMA DIAMANT, spol. s.r.o.

Značková prodejna v Ostravě DIAMANT.CZ

Nová Karolina Park
28. října 3348/65
Moravská Ostrava
702 00

po-pá 9:30-17:00
t: 777 994 417
e: karolinapark@diamant.cz

Chcete vědět o naší prodejně více?