Dokonalá svatba začíná dokonalými prsteny

Svatba je jeden z nejkrásnějších okamžiků, který může partnerský pár potkat. Až vše skončí, zůstanou vám kromě nádherných vzpomínek i prsteny, které si při svatebním obřadu vyměníte. Ty musí být pečlivě a precizně vyrobeny z kvalitních materiálů, aby stejně jako vaše manželství vydržely mnoho let.

Snubní prsteny jsou vyráběny z prvotřídního bílého, červeného a žlutého zlata či jejich kombinací.

Do prstenů vkládáme kvalitní diamanty, pro které cestujeme až do místa jejich těžiště. Na vnitřní stranu každého prstenu si můžete nechat vyrýt jména vás a vašeho protějšku, datum sňatku či jakýkoliv jiný text dle vlastního přání. Tento úkon je zdarma, neúčtujeme si za něj žádný příplatek navíc.

Šperk si můžete vybrat na našem e-shopu, nebo se s námi poraďte a nechte si jej vyrobit na zakázku.

Výroba snubních prstenů nám zabere jeden měsíc. Všechny produkty z e-shopu můžete na vlastní oči vidět v naší značkové prodejně, kde jsou také k zakoupení.

© OPTIMA DIAMANT, spol. s.r.o.

Po svatbě vám kromě vzpomínek zůstanou i prsteny, které si při obřadu vyměníte. Ty musí být z kvalitních materiálů, aby jako vaše manželství vydržely mnoho let.

Snubní prsteny vyrábíme z prvotřídního zlata a vkládáme do nich kvalitní diamanty, které sami dovážíme z diamantové burzy. Na vnitřní stranu prstenů si můžete zdarma nechat vyrýt jakýkoliv text. Šperk si vyberte na e-shopu (vše k dostání i ve značkové prodejně), nebo si jej nechte vyrobit na zakázku. (výroba zabere měsíc).

© OPTIMA DIAMANT, spol. s.r.o.

Značková prodejna v Ostravě DIAMANT.CZ

Nová Karolina Park
28. října 3348/65
Moravská Ostrava
702 00

po-pá 10:00-17:30
t: 777 994 417
e: karolinapark@diamant.cz

Chcete vědět o naší prodejně více?