Snubní prsteny

Jsou tradiční a přesto výjimečné. Tyto nádherné snubní prsteny z bílého zlata ošetřeného bílým rhodiem, které zvyšuje odolnost kovu proti poškrábání, dodává mu zářivě bílý lesk a má antialergenní účinky, zaujmou díky kombinaci s moderní technologií pokovení černým rhodiem. Elegantní, tmavá linka lesklého rhodia vyniká o to víc, že po celém obvodu obroučky protíná bílé zlato se smirkovaným povrchem. Každý kus tohoto ručně vyrobeného prstene je originál.


Drahé kovy:
•  zlato – Au 585/1000, čistá hmotnost: 6,72 g

Snubní prsteny

Nepřehlédnutelné jsou na ruce tyto výrazné, velmi netradiční snubní prsteny, a to nejen díky šestimilimetrové šířce obroučky a její povrchové úpravě smirkováním. Na první pohled zaujmou především neobvyklou kombinací tří druhů barev čtrnáctikarátového zlata: bílého, žlutého a červeného. Tříbarevnost těchto ručně vyráběných prstenů ocení především ženy, které je budou chtít sladit s jinými zlatými šperky. Na přání lze změnit povrchovou úpravu prstenů i kombinaci barev.


drahé kovy:
   •  zlato – Au 585/1000, čistá hmotnost: 12,32 g

Snubní prsteny

Pokud jste se rozhodli pro jednodušší, tradiční snubní prsteny z bílého zlata, pak pro vás může být ideální volbou tento pár elegantních půlkulatých obrouček širokých čtyři milimetry. Jejich design je minimalistický, povrch lehce vypouklý, nahoře zdobený jemným tepáním. I v tomto případě jde o šperky ručně vyrobené špičkovými zlatníky naší ryze české firmy. V případě zájmu proto můžeme prsteny jakkoli upravit podle představ zákazníka.


Drahé kovy:
•  zlato – Au 585/1000, čistá hmotnost: 7,84 g

Snubní prsteny

Tento ručně vyrobený pár snubních prstenů patří do naší kolekce velmi tradičních šperků z bílého zlata ošetřeného na povrchu bílým rhodiem, které zvyšuje odolnost kovu proti poškrábání, dodává mu zářivě bílý lesk a má antialergenní účinky. Prsteny mají minimalistický design a plochý povrch, ten je ale doplněný zdobným tepáním po celém obvodu obroučky. Barvu zlata lze na přání zákazníka změnit. Možná je také změna povrchové úpravy.


Drahé kovy:
•  zlato – Au 585/1000, čistá hmotnost: 3,36 g

 

Snubní prsteny

Pokud hledáte tradiční snubní prsteny, může vám vyhovovat tento pár ručně vyrobených šperků z bílého zlata pokovaného bílým rhodiem, které zvyšuje odolnost kovu proti poškrábání, dodává mu zářivě bílý lesk a má antialergenní účinky. Povrch plochých obrouček, širokých pět milimetrů, je upravený jednoduchým smirkováním. Zajímavého designu docílil šperkař kontrastem zdrsněného zlata s menšími leštěnými ploškami, které se objevují po celém obvodu prstene.


Drahé kovy:
•  zlato – Au 585/1000, čistá hmotnost: 6,16 g

Snubní prsteny

Tradiční, ale přitom zajímavé a romantické jsou tyto snubní prsteny z bílého zlata, ručně vyrobené českými zlatníky. Středové části čtyřmilimetrové šíny totiž dominuje po celém obvodu obou prstenů krásná, nepřehlédnutelná rytina. Ta vzniká pod rukama zkušeného uměleckého rytce s mnohaletou praxí, každý šperk je tedy zcela originální. Zákazník má navíc možnost vybrat si stejný vzor prstenů také ze žlutého, nebo červeného zlata, případně navrhnout vlastní motiv rytiny.


Drahé kovy:
•  zlato – Au 585/1000, čistá hmotnost: 6,16 g

Snubní prsteny

Nádherné snubní prsteny, které patří do naší kolekce tradičních šperků, zaujmou elegantní kombinací žlutého a bílého zlata s originální rytinou. Hladká, plochá šína z drahého kovu je široká čtyři milimetry, ale na přání zákazníka lze její šířku změnit. Žluté zlato po stranách svírá středový pás bílého zlata, ozdobeného po celém obvodu prstene nádhernou ruční rytinou od špičkového uměleckého rytce s mnohaletou praxí. To dodává prstenům na originalitě a exkluzivitě.


Drahé kovy:
•  zlato – Au 585/1000, čistá hmotnost: 6,72 g