ONLINE KATALOG KAMENŮ

Katalog obsahuje konkrétní drahé kameny, které máme pro Vás připraveny do šperků, případně pro volný prodej.

Kameny do našich šperků

Do našich šperků chceme jen to nejlepší – důležitá je pro nás kvalita kamenů a spokojenost našich zákazníků.


Kameny umí dělat radost v celém spektru cenových kategorii – srdce potěší menší polodrahokamy, šperky s většími kameny pořízené k různým životním milníkům. Nabízíme kameny do reprezentativních, generačních i investičních skvostů.


Kameny nás baví víc jak čtvrt století.


Skladem máme stovky kamenů různých druhů, tvarů, velikosti.

|

Broušení diamantů
a drahých kamenů

Máme plně vybavenou brusírnu diamantů a drahých kamenů, a špičkového brusiče.


Většina kamenů dovezená z dalekých cest nesplňují přísná kritéria na kvalitu brusu kamenů, které mají zdobit naše šperky. Ale náš brusič umí zázraky!


Dokážeme vybrousit diamanty tak, aby měly ve všech kriteriích brusu excelentní hodnocení. Umíme opravit poškozené kameny i špatně vybroušené kameny rozzářit.

|

Cesty za kameny

Kameny nakupujeme přímo v lokalitách, kde se těží. Během bezmála 30 let jsme si našli obchodní přátele na většině významných lokalit drahých kamenů po celém světě – nejen w Antwerpách (diamantovém centru), ale i Kolumbii, Brazilii, Magadagkaru, Thaisku, Sri Lance, Indii, nebo Austrálii.

Naše výpravy nejsou dovolená, jak by se mohlo zdát – mnohé doly jsou špatně přístupné, ne všechny lokality by se daly nazvat bezpečné, nepoctiví prodejci nejsou vzácnosti. K tomu časové posuny, náročné cestování… Je to výzva!