Prsten s diamanty

Každý prsten je ručně vyrobený originál – proto nelze vyrobit identický šperk, ani není možné zaručit stejnou cenu.


Naše šperky představují jedinečný design, šetrnou ruční práci, kvalitní zlato, prvotřídní diamanty a drahé kameny. Všechny námi vyrobené šperky mají svůj certifikát pravosti, který popisuje jejich vlastnosti a stává se tak zárukou kvality. Samozřejmostí je doprava zdarma, originální dárková krabička, taška, informační brožurka a čistící utěrka.

 


 

Poznámka: Kameny byly hodnoceny před zasazením do šperku.

Kód: 

34424

GARANT KVALITY ŠPERKU

Filip Damborský
+420 776 220 785
damborsky@diamant.cz

Prsten s diamanty

Náročným klientům, kteří hledají klenoty, u nichž se kvalita snoubí s krásou a elegancí, nabízíme tento velmi výjimečný prsten z exkluzivní kolekce našich šperků s brilianty. Prsten z bílého zlata je navržený špičkovými designéry a ručně vyrobený zkušenými zlatníky české společnosti Optima Diamant. Centrálním kamenem je přírodní, vzácně bílý diamant s kulatým briliantovým brusem o průměru 4,36 – 4,39 milimetru a hmotnosti 0,320 karátu. Okolo většího diamantu je zasazeno 32 menších vzácně bílých briliantů o průměru 1,05 – 1,8 milimetru a celkové hmotnosti 0,446 karátu. Společně vytvářejí vzor podobný sněhové vločce nazývaný také diamantová krajka, která se pyšní krásnou brilancí.

Prsten je vhodný pro každou ženu na denní nošení. Máme k němu v nabídce také náušnice a přívěsek ve stejném designu. Žena tak může dostat exkluzivní dárek k narozeninám či jiné výjimečné příležitosti v podobě sladěného setu nádherných diamantových klenotů. Celou sadu šperků můžeme na přání zákazníka zhotovit i ze žlutého nebo červeného zlata, změnit lze také barvu diamantů či druh kamenů.


přírodní DIAMANT
   •  certifikován ČGL
   •  kulatý briliant, vzácně bílý (G), čistota SI1
   •  rozměr: ø 4,4 mm
   •  hmotnost: 1 ks – 0,320 ct

přírodní DIAMANT
   •  kulatý briliant, vzácně bílý (F-G-H), čistota VS
   •  rozměr: 1,05-1,8 mm
   •  hmotnost: 32 ks - celkem 0,446 ct

drahé kovy:
   •  zlato – Au 585/1000, čistá hmotnost: 3,77 g

CENA: OD 95 000 CZK

s DPH: 

21

 %

Na dotaz

Dotaz na prodejce

Beru na vědomí že odesláním formuláře souhlasím se sběrem cookies.